Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... pentru redobindirea permisului de conducere anulat
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

pentru redobindirea permisului de conducere anulat

dupa ce trece 1 an de la pronuntarea judecatoreasca definitiva pentru redobindirea permisului de conducere trebuie sa mai fac din nou scoala de soferi?
dorusingeorzan, utilizator
Nu, va programati direct pt examen. Veti intocmi dosarul ca pt prima data- fisa medicala, test psihologic etc.
ce trebuie sa fac mai departe ,cui trebuie sa ma adresez?
Nu, nu mai este necesar sa urmati cursurile unei scoli de soferi.
Aveti aici detaliile de care aveti nevoie:
www.avocatnet.ro/content/art...
:luck:
dorusingeorzan a scris:

ce trebuie sa fac mai departe ,cui trebuie sa ma adresez?

www.avocatnet.ro/content/for...